Adelajda

25. 3. 2020

Ahoj všichni,

náš pan učitel dostal skvělý nápad. Řekl nám, že bychom si mohli psát deník o tom, co děláme, jak se cítíme.
Myslím, že to bude zábava, nemyslíte?

Abych vás seznámila se situací, co se vlastně děje. 11.3. 2020 začala karanténa kvůli koronaviru. Jo, je to šílený. Škola nám posílá nekonečno úkolů a trávíme hodně času u počítače. Nevím proč, ale teď mě napadla jedna věc: jak nám naše babičky říkaly, že si neumíme ničeho vážit, at’ jsme rádi že žijeme v této době, a ne za války nebo za komunismu. Říkali, že neměli potraviny, vše bylo vyprodané. Myslím si, že teď bych odpověděla „babi, vím“. Samozřejmě to není až tak hrozné.
Ale trochu srovnat to můžeme. A přijde mi to i vtipný.

31. 3. 2020

Jsem tak seděla venku a říkala jsem si, proč je venku takové světlo? A on se měnil čas. Ano, úplně jsem na to zapomněla.

2. 4. 2020

Dneska vyšla informace, že se nebude na Velikonoce chodit, kvůli přenosu korony. Upřímně mi to nevadí, nemám je ráda. To budou první klidný Velikonoce.

9. 4. 2020

KONEČNĚ VOLNOO!!
Dnes jsem se rozhodla udělat generální úklid mého pokoje. Pustila jsem si hudbu a už jsem jela. 

10. 4. 2020

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu jsme byli nuceni přistoupit k patřičným opatřením, jako je pořízení domácí pípy se sudem plzně. Věřím, že tohoto kroku nebudeme nikdy litovat, poněvadž letošní dovolenou budeme trávit doma na zahradě. :D Dále jsme opíkali a užívali jarního počasí.

11. 4. 2020

Dnes zemřel jeden náš kamarád, nic příjemného.

24. 4. 2020

Dnes jsem se rozhodla, že začnu běhat... A nevěděla jsem, jak mám špatnou fyzičku.

27. 4. 2020

Ironií osamění
je
že je prožíváme společně.

-sdíleni

28. 4. 2020

Mám pocit, že vůbec nic nestíhám.